Loading...

تعمیرات تخصصی انواع هدست های بلوتوثی

|
تعمیرات تخصصی انواع هدست های بلوتوثی
تعمیرات تخصصی انواع هدست های بلوتوثی، تعمیرات انواع هدست های بلوتوثی توسط متخصصین باتجربه و با استفاده از تجهیزات حرفه ای، خراب شدن باتری هدست های بلوتوث

تعمیرات تخصصی انواع هدست های بلوتوثی

هدست های بلوتوثی از کاربردی‌ترین دستگاه‌های دیجیتالی هستند که با فراهم آوردن امکان پخش موزیک و مکالمه در هر شرایطی، محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده‌اند. تولیدکنندگان زیادی هم در این زمینه فعالیت می کنند و با طراحی انواع هدست های بلوتوث طرفداران زیادی به خود جذب کرده اند.

هدست های بلوتوثی به دلیل اینکه در هر محیط و شرایطی همراه کاربران می باشند ممکن است در معرض خطرات و آسیب های زیادی مانند خرابی باتری، قطعی سیم، نداشتن صدا، روشن نشدن، قطعی سوکت، آب خوردگی و رطوبت قرار بگیرد.

سرویس و تعمیرات هدست های بلوتوثی

  • قطعی سیم: علت آن معمولا کشیده شدن سیم هدفون می باشد.
  • روشن نشدن : ایراد از کلید پاور، باتری و یا سوختن آی سی شارژ
  • نداشتن صدا : سوختن کپسولی که می تواند بر اثر ضربه وارد شدن به آن منجر شود.
  • قطعی سوکت: فشار و جابجایی سیم هدفون منجر به قطعی سوکت می شود.

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز ،مشکلات بوجود امده برای هدست شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت تعمیر هدست بلوتوثی خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

69
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا