Loading...

تعمیرات تخصصی دسته ایکس باکس و پلی استیشن

|
تعمیرات تخصصی دسته ایکس باکس و پلی استیشن
تعمیرات تخصصی دسته ایکس باکس و پلی استیشن، تعمیرات XBOX توسط متخصصین باتجربه و با استفاده از تجهیزات حرفه ای در یوسف آباد

تعمیرات تخصصی دسته ایکس باکس و پلی استیشن

پلی استیشن و XBOXها از کنسول بازی های محبوب گیمرها و علاقه مندان به بازی می باشد. این روزها با افزایش قیمت ها بهتر است به جای خرید یک دسته بازی جدید، دسته بازی خود را تعمیر کنید و مجدد از آن استفاده کنید.

دسته های بازی از مدارهای و خازن های بسیار کوچکی ساخته شده اند که تعمیر و تعویض آنها نیاز به مهارت و دقت کافی دارد. به همین دلیل کاربران باید هنگام خراب شدن دستگاه خود آن را به افراد حرفه ای بسپارند تا با دانش، مهارت و ابزارهای حرفه ای به بررسی و تعمیرات آن ها بپردازند.

علت خرابی کلیدهای دسته بازی:

بعد از یک مدت استفاده از دسته بازی مشکل خرابی و گیر کردن دکمه ها و یا خراب شدن قطعات داخلی عادی می باشد. با فرسوده شدن قطعات داخلی دسته بازی معمولا دکمه ها یا بیش از حد سفت می شود که نیاز به فشار زیادی دارد و یا بیش از حد نرم می شود که عملکرد دکمه ها دچار اختلال می شود. 

علت این مشکل آنالوگ دسته بازی می باشد که متاسفانه قابل تعمیر نمی باشد و باید این قطعه تعویض شود. 

اگر دسته بازی ایکس و باکس و پلی استیشن شما خراب شده است نگران نباشید متخصصین ما با استفاده از تجهیزات حرفه ای آن را تعمیر می کنند. در تعمیرگاه ساتل دیجیتال متخصصین ما از قطعات اصلی و درجه یک برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کنند. 

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز ،مشکلات بوجود امده برای دسته بازی XBOX و پلی استیشن شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت تعمیر دسته بازی XBOX و پلی استیشن خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید . تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا