----------------------------------------------------------
Loading...

تعویض گلس پشت آیفون

|
تعویض گلس پشت آیفون
تعویض گلس پشت آیفون 11، تعویض گلس پشت آیفون در اثر شکستگی و ترک، تعویض شیشه پشت انواع آیفون ها، تعویض قاب پشت آیفون توسط متخصصین باتجربه

تعویض قاب پشت آیفون

به دلیل شیشه‌ای بودن قاب پشت آیفون 11 و مدل های دیگر آیفون احتمال ترک خوردن و شکستن آن در اثر قرار گرفتن در کنار اجسام تیز و یا ضربه بسیار بالاست. متاسفانه کاربران زیادی به دلیل این مشکل به مرکز تعمیرات ساتل دیجیتال مراجعه می کنند. کارشناسان ما در این مرکز تعویض قاب پشت آیفون را به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می دهند.

آیفون با به کار گیری یک لایه شیشه ایی ضد خش برای محافظت و زیباتر شدن، مقاومت آن را در برابر تماس با اشیای نوک تیز و خراش افزایش داده است. اما هر چقدر این مقاومت بالا باشد ممکن است در اثر  بعضی ضربات ضعیف عمل کند. در این صورت باید به فکر تعویض گلس باشید.

گلس شیشه‌ای قاب پشت آیفون محکم روی گوشی موبایل پرس شده است و جدا کردن آن نیاز به ابزار کار مخصوص و افراد متخصص دارد. اگر اینکار به صورت حرفه ایی انجام نشود ممکن است به قطعات گوشی موبایل آسیب وارد شود.

                                                                                           تماس با بخش تعمیرات ساتل دیجیتال

   برای تعویض گلس پشت آیفون با شماره 88969497-021 تماس بگیرید.

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز ،مشکلات بوجود آمده برای گوشی موبایل شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت تعمیر گوشی موبایل خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا