سیمکارت هوشمند شاتل موبایل

ساتل دیجیتال سه شنبه 12 بهمن 1400 - 23:58
سیمکارت هوشمند شاتل موبایل
سیمکارت هوشمند شاتل موبایل چیست ؟ مزایای استفاده از سیمکارت شاتل موبایل در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است

سیمکارت هوشمند شاتل موبایل چیست؟

مزایای استفاده از سیمکارت هوشمند شاتل موبایل چیست ؟

آیا سیمکارت هوشمند شاتل موبایل اینترنت پرسرعت تر نسبت به سایر سیمکارت ها دارد؟

فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال ، نمایندگی رسمی اپراتور شاتل موبایل (تهران ، یوسف آباد )

در این مطلب به بررسی سیمکارت هوشمند شاتل و تفاوت های آن با سایر سیمکارت های موجود در کشور می پردازیم.

منظور از سیمکارت هوشمند شاتل موبایل چیست؟

هنگام استفاده از تلفن همراه در نقاط مختلف بر اساس منطقه ای که در آن قرار داریم و پوشش شبکه تلفن همراه سیمکارت مورد استفاده در تلفن همراه خود قدرت آنتن دهی تلفن همراه ما متفاوت است . بارها برای کاربران تلفن همراه پیش آمده است که در بعضی از نقاط آنتن دهی موبایل بسیار ضعیف است یا اینکه سرعت دسترسی به اینترنت بسیار پایین است . دلیل این نوسانات در آنتن دهی پوشش دکل های مخابراتی اپراتور سرویس دهنده به سیمکارت شما می باشد . ممکن است در یک محل آنتن دهی یک اپراتور بسیار مطلوب اما اپراتور دیگر با سرویس دهی ضعیف باشد . سیمکارت هوشمند شاتل موبایل این نقطعه ضعف را به خوبی به یک مزیت رقابتی تبدیل کرده است .

سیمکارت هوشمند شاتل موبایل  به عنوان تنها Full MVNO حقیقی کشور ارائه دهنده سرویس سیمکارت هوشمند در ایران می باشد . سیمکارت هوشمند شاتل موبایل در هر منطقه ای با اتصال به سریعترین و پرقدرت ترین سیگنال آنتن های مخابراتی از سه اپراتور موجود در کشور امکان استفاده از بهترین سرویس در نقطه مورد نظر را برای کاربران فراهم می آورد. فرایند رومینگ بین اپراتور ها در هر منطقه به صورت خودکار صورت می گیرد و نیاز به هیچ اقدام اضافه ای از طرف کاربر نمی باشد .تصور کنید که برای مثال سیمکارت شما از اپراتور الف می باشد اما در محلی که سکونت دارید اپراتور الف پوشش LTE ندارد در نتیجه دسترسی به اینترنت برای شما مختل شده است ، با وجود اینکه به فرض اپراتور ب در همان محل پوشش اینترنت پر سرعت LTE را دارد . با استفاده از سیمکارت هوشمند شاتل شما در هر لحظه و در هر منطقه به بهترین ارائه دهنده خدمات شبکه متصل می شوید و از اتصال پایدار برخوردار خواهید بود . تمام موارد بالا بدون دریافت هیچ گونه هزینه جانبی مانند هزینه رومینگ شبکه از طرف کاربر صورت می گیرد .

فرایند سوییچ بین شبکه های موبایل توسط سیمکارت هوشمند شاتل بصورت خودکار صورت می پذیرد. با این وجود شما می توانید با شماره گیری کد دستوری خاص آن را به حالت انتخاب دستی و یا خودکار تغییر دهید .

انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان؛ قابلیت جدید سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل

در فاز جدید هوشمندی سیم کارت های شاتل موبایل راهکاری فراهم شده تا با شماره گیری کد دستوری #۸*۱* بتوانید از شبکه رادیویی که به آن متصل هستید مطلع شوید، شبکه رادیویی موردنظر خود را به صورت دستی از بین سه شبکه رادیویی اصلی کشور انتخاب کنید، نحوه انتخاب شبکه را از حالت دستی به حالت هوشمند بازگردانید و به طور کلی اتصال شبکه رادیویی سیم کارت شاتل موبایل خود را مدیریت کنید. برای دسترسی مستقیم به قابلیت های مدیریت شبکه، کدهای دستوری زیر را شماره گیری کنید:

  • ۱#*۸*۱*: استعلام وضعیت
  • ۲#*۸*۱*: انتخاب دستی شبکه
  • ۳#*۸*۱*: فعالسازی انتخاب هوشمند
  • اگر می خواهید شما هم به کاربران سیمکارت هوشمند شاتل موبایل بپیوندید با فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال نمایندگی رسمی شاتل موبایل در منطقه یوسف آباد تماس حاصل نمایید .
  • ثبت نام و فعالسازی سیمکارت هوشمند شاتل موبایل ، بصورت حضوری و در کوتاهترین زمان ممکن صورت می پذیرد.
  • نشانی : تهران م فاطمی م گلها ابتدای کاج شمالی پ 103
  • تلفن تماس : 02188969497
نظرات
    ارسال نظر