فیلتر


باتری سمعک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

فروش انواع باتری سمعک - بانک باتری سمعک

باتری سمعک در چهار سایز 10، 312، 13 و 675 تولید می شود. سایز باتری سمعک از روی رنگ باتری مشخص می شود. باتری سمعک سایز 10 به رنگ زرد، سایز 13 نارنجی رنگ، سایز 312 قهوه ای رنگ و سایز 675 آبی رنگ می باشد. در هر بسته 6 عدد باتری سمعک قرار دارد. برای خرید باتری سمعک باید به تاریخ انقضای باتری توجه کنید. سایز باتری در قیمت باتری هیچ تاثیری ندارد و همه سایزهای باتری سمعک قیمت یکسان دارد.

باتری های سمعک ترکیب روی-هوا (zinc-air) هستند. باتری های روی-هوا هنگام تماس با هوا فعال می شوند. به همین دلیل است که برروی باتری های سمعک یک برچسب کوچک نصب می شود که در معرض تماس با هوا قرار گیرند. 2 دقیقه قبل از استفاده از باتری سمعک برچسب روی باتری را جدا کنید. وقتی شما این برچسب را از باتری سمعک جدا می کنید، باتری فعال می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برچسب را مجدد به باتری سمعک متصل کنید فرآیند فعال شدن باتری سمعک متوقف نمی شود. بهترین شرایط برای نگهداری باتری های سمعک جای خشک و خنک است. 

باتری های سمعک با حدود 12 ساعت استفاده در طول روز حدود یک هفته دوام دارند. این محدوده بستگی به استفاده شما از سمعک در طول روز دارد. در صورتی که باتری سمعک شما زودتر تمام می شود، سالم بودن سمعک را بررسی کنید.

نکاتی برای دوام بیشتر باتری سمعک

اگرچه راهی برای افزایش عمر باتری های سمعک وجود ندارد اما با رعایت نکاتی ساده می توانید تا حدودی مدت استفاده از باتری را افزایش دهید:

  • باتری را در محیط خنک و خشک نگهداری کنید. 
  • باتری را در بسته بندی و دور از اجسام فلزی نگهداری کنید.
  •  هنگام شب و مواقعی که از سمعک استفاده نمی کنید در باتری سمعک را کاملا باز کنید. این روش کمک بسیاری می کند تا انرژی باتری بیهوده هدر نرود. 

ما در فروشگاه ساتل دیجیتال بهترین برندهای باتری را در اختیار شما قرار داده ایم تا با اطمینان سفارش خود را ثبت کنید. شما می توانید در این بخش باتری سمعک در سایزهای مختلف با برندهای ریواک، رناتا و سیگنیا رو مشاهده کنید.