کابل و شارژر

فروشگاه ساتل دیجیتال

بررسی و فروش آنلاین کالای دیجیتال ، موبایل ،تبلت و کامپیوتر

در این بخش انواع شارژر و کابل موبایل و تبلت قرار گرفته است.

شما می توانید با جستجو در زیر مجموعه های این بخش کالای مورد نیاز خود را مشاهده و بررسی نمایید .

فروشگاه ساتل دیجیتال با سابقه 15 ساله در زمینه کالای دیجیتال پشتیبان شما در دسترسی به لوازم جانبی اصلی و با کیفیت می باشد.

با توجه به افزایش قیمت کابل و شارژر برندهای مختلف، نمونه کپی کابل و شارژر در بازار افزایش پیدا کرده است. شما باید با توجه به ولتاژ ورودی گوشی بهترین کابل و شارژر را برای گوشی خود تهیه کنید. خرید کابل و شارژر اصلی و باکیفیت در عمر باتری گوشی شما تاثیر دارد. 

یکی از مهم ترین لوازم جانبی های گوشی کابل و شارژر است. کابل و شارژرها جزو لوازم مصرفی گوشی و تبلت ها به شمار می آیند و بیشتر از سایر لوازم های جانبی خراب می شوند. از طرفی استفاده نادرست از کابل های شارژ می تواند باعث کشیدگی، پارگی، خم شدن و ... شود. 

شما بهتر است از کابل و شارژرهای اصلی خریداری کنید زیرا استفاده از کابل وشارژر بی کیفیت باعث داغ کردن گوشی هنگام شارژ، آسیب زدن به باتری و ... می شود. در ادامه این مطلب نکات مهم و لازم برای خرید کابل و شارژر باکیفیت و مناسب را در اختیار شما قرار داده ایم. همراه ساتل دیجیتال باشید. 

نکته اول: قبل از خرید کابل باید به مدل گوشی و نوع درگاه گوشی توجه کنید سپس کابل مناسب با گوشی خود را خریداری کنید. 

نکته دوم: گوشی های جدید از قابلیت فست شارژ پشتیبانی می کنند پس این نکته را در نظر بگیرید که هنگام خرید کابل شارژ حتما از قابلیت فست شارژ پشتیبانی کند. 

نکته سوم: کابل ها در اندازه استاندارد و پاوربانکی ساخته می شوند. کابل های کوتاه بیشتر برای پاوربانک استفاده می شوند و مدت زمان کوتاهی گوشی شما را شارژ می کند.

نکته چهارم: بعضی از کابل ها قابلیت انتقال دیتا دارند و شما علاوه بر اینکه می توانید گوشی خود را شارژ کنید می توانید برای انتقال اطلاعات از گوشی به لپ تاپ یا کامیپوتر هم از آن کابل استفاده کنید. 

راه های جلوگیری از خراب شدن کابل شارژر

کابل های شارژ چون وسیله مصرفی به شمار می آیند میزان عمر و دوام آن بستگی به نوع استفاده کاربر دارد. شما می توانید با رعایت چند نکته ساده دوام کابل شارژ خود را افزایش دهید. شما حتی اگر کابل شارژ اصلی هم خریداری کنید در صورت استفاده نادرست کابل شارژ شما در کوتاه مدت خراب می شود. 

برای افزایش عمر کابل شارژ سعی کنید هنگامی که گوشی در حال شارژ است از آن استفاده نکنید. زیرا کابل گوشی در جهات مختلف حرکت می کند و استفاده از گوشی در طولانی مدت در این وضعیت باعث خرابی کابل شارژر می شود. 

اگر کابل شارژر را نیاز است که در طول روز همراه خود حمل کنید بهتر از آن به طور منظم جمع کنید و در یک کیف کوچک قرار دهید تا از پیچ خوردگی و کشیدگی سیم جلوگیری کنید. 

بعد از هربار شارژ گوشی کابل را مرتب جمع کنید تا از کشیدگی و پارگی کابل جلوگیری شود.