فروش اقساطی 

فروش قسطی گوشی و لپ تاپ در فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال

جهت ثبت نام اعتبار سنجی خرید اقساطی روی این لینک کلیک نمایید ...

اعتبار سنجی خرید اقساطی

جهت پیگیری ثبت نام خرید اقساطی کالا از فروشگاه ساتل دیجیتال کلیک نمایید ...

پیگیری ثبت نام خرید اقساطی

فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با فرآهم نمودن فروش اقساطی گوشی و لپ تاپ این شرایط را برای مشتریان بوجود آورده است تا بتوانند گوشی و لپ تاپ مورد نظر را بصورت قسطی تهیه کنند. شما می توانید به صورت حضوری از فروشگاه ساتل دیجیتال گوشی موبایل و لپ تاپ موردنظر خود را با چک به صورت اقساطی خریداری نمایید. فروش اقساطی گوشی در این فروشگاه با همکاری و سرمایه گذاری شرکت بای چک انجام می شود. فروشگاه ساتل دیجیتال در یوسف آباد بستری فراهم کرده است تا مشتری بتواند هر مدل از گوشی و لپ تاپی که بخواهد را با خیالی راحت و با شرایط عالی به صورت قسطی خریداری نماید.

فروشگاه ساتل دیجیتال جهت تسهیل در خرید برای مشتریان گرامی با همکاری شرکت بای چک اقدام به برقراری فروش اقساط نموده است. شرکت بای چک ابتدا فرآیند احراز هویت را انجام می دهد و ممکن است نتیجه استعلام برخی اشخاص توسط این شرکت مردود اعلام شود.

ساتل دیجیتال فقط موظف به انجام فروش اقساط طبق شرایط بای چک می باشد و امکان هیچگونه تغییر در نتیجه استعلام را ندارد و در شرایط مردودی در این نتیجه با احترام و ارادت جهت خرید نقدی از فروشگاه ساتل دیجیتال در خدمت شما خواهیم بود.

شرایط استفاده از تسهیلات و خرید اقساطی گوشی

  • کاربر باید دارای یک حساب جاری و دسته چک معتبر باشد. برای خرید نیاز به دسته چک کارمندی نمی باشد.
  • در صورتی که کاربر امکان ارائه چک به تعداد قسط بندی انجام شده را ندارد، می تواند به ازای هر دو یا سه قسط یک چک ارائه دهد.
  • برای خرید با چک نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد. کارمندان رسمی دولت با ارائه نامه کسر از حقوق و یک چک ضمانت می توانند خرید خود را نهایی کنند و مبلغ اقساط را بصورت ماهیانه پرداخت کنند.
  • کاربر می تواند مبلغ اقساط را از حداقل 3 ماه تا حداکثر 24 ماه متناسب با مبلغ خرید و شرایط پرداخت کند.

بای چک را بشناسیم

بای چک در ابتدای سال 1396 راه اندازی گردید و با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وب سایت های دیگر در حوزه فروش کالا و خدمات آغاز به کار نمود. در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وب سایت را در رشته های مختلف از جمله فروش لوازم خانگی، صوتی تصویری، گوشی، مبلمان، تورهای مسافرتی، موتور سیکلت، دکوراسیون داخلی، کامپیوتر و لپ تاپ، لوازم و ادوات موسیقی و ..... بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور تاییدیه بای چک برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند با ثبت نام در بای چک و کسب تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند.

مراحل خرید اقساطی چگونه است؟

شما پس از احراز هویت در سامانه اعتبار سنجی بای چک و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با توجه به تاییدیه بای چک چک شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی گوشی یا لپ تاپ مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

بازخوردها