فروش اقساطی 

فروش قسطی گوشی و لپ تاپ در فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال

فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با فرآهم نمودن فروش اقساطی گوشی و لپ تاپ این شرایط را برای مشتریان بوجود آورده است تا بتوانند گوشی و لپ تاپ مورد نظر را بصورت قسطی تهیه کنند. شما می توانید به صورت حضوری از فروشگاه ساتل دیجیتال گوشی موبایل و لپ تاپ موردنظر خود را با چک به صورت اقساطی خریداری نمایید.  فروشگاه ساتل دیجیتال در یوسف آباد بستری فراهم کرده است تا مشتری بتواند هر مدل از گوشی و لپ تاپی که بخواهد را با خیالی راحت و با شرایط عالی به صورت قسطی خریداری نماید.

فروشگاه ساتل دیجیتال جهت تسهیل در خرید برای مشتریان گرامی با همکاری شرکت های سرمایه گذار اقدام به برقراری فروش اقساطی نموده است. شرکت ارائه دهنده تسهیلات  ابتدا فرآیند احراز هویت را انجام می دهد و ممکن است نتیجه استعلام برخی اشخاص توسط این شرکت مردود اعلام شود.

ساتل دیجیتال فقط موظف به انجام فروش اقساط طبق شرایط شرکت های ارائه دهنده تسهیلات  می باشد و امکان هیچگونه تغییر در نتیجه استعلام را ندارد و در شرایط مردودی در این نتیجه با احترام و ارادت جهت خرید نقدی از فروشگاه ساتل دیجیتال در خدمت شما خواهیم بود.

شرایط استفاده از تسهیلات و خرید اقساطی گوشی

  • کاربر باید دارای یک حساب جاری و دسته چک معتبر باشد. برای خرید نیاز به دسته چک کارمندی نمی باشد.
  • در صورتی که کاربر امکان ارائه چک به تعداد قسط بندی انجام شده را ندارد، می تواند به ازای هر دو یا سه قسط یک چک ارائه دهد.
  • برای خرید با چک نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد. کارمندان رسمی دولت با ارائه نامه کسر از حقوق و یک چک ضمانت می توانند خرید خود را نهایی کنند و مبلغ اقساط را بصورت ماهیانه پرداخت کنند.
  • کاربر می تواند مبلغ اقساط را از حداقل 3 ماه تا حداکثر 24 ماه متناسب با مبلغ خرید و شرایط پرداخت کند.

مراحل خرید اقساطی چگونه است؟

شما پس از احراز هویت در سامانه اعتبار سنجی بای چک و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با توجه به تاییدیه های صورت گرفته ،  چک شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی گوشی یا لپ تاپ مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

بازخوردها