تعمیر کم شدن صدای ایرپاد | رفع ایراد کم شدن صدای ایرپاد اپل | تحویل فوری

ساتل دیجیتال چهارشنبه 17 فروردین 1401 - 00:14
تعمیر کم شدن صدای ایرپاد | رفع ایراد کم شدن صدای ایرپاد اپل | تحویل فوری
سرویس هدست ایرپاد اپل، رفع ایراد کاهش صدای ورودی و صدای خروجی انواع ایرپاد. ایرپادهای اپل پس از مدتی استفاده ممکن است با مشکل کاهش صدای اسپیکر و کاهش صدای میکروفون روبه رو شوند، نفوذ رطوبت، گرد و غبار، ضربه ممکن است باعث بوجود آمدن این ایراد شود.

 کم شدن صدای اسپیکر ایرپاد اپل، سرویس دوره ای ایرپاد اپل، رفع ایراد کم شدن صدای ایرپاد

ایرپاد اپل یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین گجت های همراه کاربران دستگاه های آیفون است. با این وجود ممکن است کاربران هدست های ایرپاد اپل پس از مدتی به مشکلاتی برخورد نمایند و هدست ها برایشان کارایی گذشته را نداشته باشد. کاهش صدای اسپیکر ایرپاد، کاهش صدای میکروفون ایرپاد، کم شدن صدای یکی از گوشی های ایرپاد و یا ترکیبی از این دو حالت ممکن است برای ایرپاد پیش بیاید. بدلیل استفاده روزمره از هدست، گرد و غبار محیط، عرق بدن، قطرات آب، استفاده اشتباه از ایرپاد و ضربه می تواند دلیل کم شدن صدای ورودی یا خروجی ایرپاد شود. علت ضعیف شدن صدای ایرپاد اپل می تواند مشکل سخت افزاری، ضربه یا جرم گرفتگی هدست ها باشد. برای رفع کم شدن صدای ایرپاد بهتر است قبل از هر اقدامی به افراد متخصص مراجعه کنید. همراه ساتل دیجیتال باشید. 

سرویس ایرپاد اپل

کارشناسان بخش تعمیرات فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال خدمات سرویس دوره ای ایرپاد اپل، و تعمیرات تخصصی بخش ورودی و خروجی صدا را برای کاربران این دستگاه ها ارائه می دهند. در صورتی که در استفاده از ایرپاد اپل خود با مشکل مواجه شده اید می توانید با ما تماس بگیرید.

کم شدن صدای یکی از گوشی های ایرپاد

هنگامی از ایرپاد برای گوش دادن به موسیقی ممکن است صدای یکی از ایرپادها کمتر از دیگری باشد. کم بودن صدای ایرپادها همانطور که در ابتدای مقاله گفته ایم دلایل مختلفی مانند کثیف بودن ایرپادها، مشکلات نرم افزاری، مشکلات سخت افزاری و ضربه خوردن ایرپادها باشد.

اگر مشکل کم شدن یکی از گوشی های ایرپاد شما نرم افزاری باشد می توانید از طریق مراحل زیر آن را برطرف کنید:

از تنظیمات وارد بخش General شوید.

سپس در قسمت Accessibility بررسی کنید که Mono Audio در حالت خاموش باشد. 

چگونه هدست های ایرپاد را تمیز نماییم؟ 

ذرات گرد و غبار محیط، رطوبت و قطره های آب یا عرق بدن، جرم گوش به مرور زمان می توانند جلوی منافذ وروردی صدا و خروجی صدا را بگیرند. دقت کنید که این ذرات به قدری ریز هستند که وقتی به منافذ ایرپاد نگاه می کنید شاید به راحتی متوجه وجود آنها نشوید، اما این گرفتگی تاثیر زیادی در کیفیت صدای پخش موزیک و مکالمه دارد. بدلیل ظرافت در ساخت ایرپاد توصیه ما به شما این است در صورتی که هدست شما دچار مشکل کاهش صدا و یا قطع صدا شده است از متخصصان تعمیرات برای برطرف نمودن آن کمک بگیرید.

کم شدن صدای ایرپاد اپل

اگر بخواهیم به طور مختصر روند سرویس و پاکسازی ایرپاد را توضیح دهیم می توانیم این طور بگوییم جرم و ذرات قرار گرفته در منافذ ورودی و خروجی ایرپاد باید به دقت با استفاده از حلال و ابزار مناسب به خارج هدایت شود. در نظر داشته باشید اگر در حین نظافت ایرپاد جرم و ذرات غبار روی توری های محافظ را به داخل ایرپاد هدایت نمایید نه تنها کمکی به بهبود مشکل بوجود آمده نکرده اید بلکه ایراد به وجود آمده را دو چندان نموده اید.

چکار کنیم تا جرم گوش و غبار به ایرپاد آسیب نزند؟

  • اگر گوش شما در قسمت بیرونی جرم زیادی دارد بهترین راه نظافت آن است تا این جرم به ایرپاد منتقل نشود.
  • بصورت دوره ای قسمت توری شکل ورودی و خروجی صدا روی ایرپاد را با یک پارچه نرم و خشک و یا یک فرچه ظریف خشک تمیز نموده تا جرم و ذرات از سطح آن جدا شوند.
  • اگر از مواد ضدعفونی کننده برای تمیز کردن ایرپاد استفاده می نمایید دقت کنید که مایع ضد عفونی کننده مستقیم به منافذ ورودی و خروجی اسپری نشود زیرا باعث ترکیب جرم و غبار موجود روی سطح منافذ و سخت شده آن می شود. همچنین ممکن است چسب های به کار رفته در قسمت های مختلف را در خود حل کند و باعث بروز مشکلات بیشتری برای ایرپاد شما شود. 

تعمیر کم شدن صدای ایرپاد

اگر مشکل کم بودن صدای ایرپاد شما با سرویس و تمیز کردن هدست ها برطرف نشد باید برای بررسی مشکل به وجود آمده به یک متخصص حرفه ایی در زمینه تعمیرات مراجعه کنید.

روند پذیرش تعمیرات ایرپاد در ساتل دیجیتال

  • مراجعه یا ارسال ایرپاد به بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال. در صورتی که قصد دارید اسپیکر را برای فروشگاه جهت تعمیر ارسال کنید برای هماهنگی با کارشناسان تماس بگیرید. 
  • بررسی و عیب یابی توسط کارشناس و تخمین حدود قیمت
  • در صورت تایید مشتری ایرپاد جهت تعمیر یا تعویض قطعه در تعمیرگاه باقی می ماند. 
  • ایرپاد توسط کارشناسان با تجربه و تجهیزات به روز تعمیر و تست می شود و بعد از تعمیر جهت هماهنگی تحویل با شما تماس گرفته خواهد شد. 

امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما کاربران عزیز مفید بوده باشد. 

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز، مشکلات بوجود آمده برای ایرپاد شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت سرویس و تعمیر ایرپاد خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

تیم تعمیرات فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال | تعمیرات تخصصی ایرپادز های اپل:

 تماس با بخش تعمیرات

برای تعمیر ایرپاد با شماره 88969497-021 تماس بگیرید.

آدرس: تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای خیابان کاج شمالی، پلاک 103 فروشگاه موبایل ساتل دیجتال

ساعت کار: همه روزه به جز روزهای تعطیل 10 صبح الی 19

نظرات
    ارسال نظر