تعمیر کم شدن صدای ایرپاد | رفع ایراد کم شدن صدای ایرپاد اپل

ساتل دیجیتال چهارشنبه 17 فروردین 1401 - 00:14
تعمیر کم شدن صدای ایرپاد | رفع ایراد کم شدن صدای ایرپاد اپل
سرویس هدست ایرپاد اپل، رفع ایراد کاهش صدای ورودی و صدای خروجی انواع ایرپاد. ایرپادهای اپل پس از مدتی استفاده ممکن است با مشکل کاهش صدای اسپیکر و کاهش صدای میکروفون روبه رو شوند، نفوذ رطوبت، گرد و غبار، ضربه ممکن است باعث بوجود آمدن این ایراد شود.

رفع مشکل کاهش صدای اسپیکر ایرپاد اپل، رفع مشکل کاهش صدای میکروفون هدست ایرپاد اپل 

سرویس دوره ای ایرپاد اپل ، رفع ایراد کم شدن صدای ایرپاد

هدست های ایرپاد اپل به عنوان یکی از کاربردی ترین گجت های همراه کاربران دستگاه های آیفون ممکن است پس از مدتی به مشکلاتی برخورد نمایند و کارایی گذشته خود را برای کاربر نداشته باشند. کاهش صدای اسپیکر ایرپاد، کاهش صدای میکروفون ایرپاد و یا ترکیبی از این دو حالت ممکن است برای ایرپاد پیش بیاید. بدلیل استفاده روزمره از هدست، گرد و غبار محیط، عرق بدن، قطرات آب، استفاده اشتباه از ایرپاد و ضربه می تواند دلیل کم شدن صدای ورودی یا خروجی ایرپاد شود.

تعمیر ایرپاد اپل

کارشناسان بخش تعمیرات فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال خدمات سرویس دوره ای ایرپاد اپل، و تعمیرات تخصصی بخش ورودی و خروجی صدا را برای کاربران این دستگاه ها ارائه می دهند. در صورتی که در استفاده از ایرپاد اپل خود با مشکل مواجه شده اید می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه ایرپاد خود را تمیز نماییم؟ 

ذرات گرد و غبار محیط، رطوبت و قطره های آب یا عرق بدن، جرم گوش به مرور زمان می توانند جلوی منافذ وروردی صدا و خروجی صدا را بگیرند. دقت کنید که این ذرات به قدری ریز هستند که وقتی به منافذ ایرپاد نگاه می کنید شاید به راحتی متوجه وجود آنها نشوید، اما این گرفتگی تاثیر زیادی در کیفیت صدای پخش موزیک، مکالمه و همچنین کیفیت مکالمه دارد. بدلیل ظرافت در ساخت ایرپاد توصیه ما به شما این است در صورتی که هدست شما دچار مشکل کاهش صدا و یا قطع صدا شده است از متخصصان تعمیرات برای برطرف نمودن آن کمک بگیرید.

کم شدن صدای ایرپاد اپل

اگر بخواهیم به طور مختصر روند سرویس و پاکسازی ایرپاد را توضیه بدهیم می توانیم این طور بگوییم جرم و ذرات قرار گرفته در منافذ ورودی و خروجی ایرپاد باید به دقت با استفاده از حلال مناسب و ابزار مناسب به خارج هدایت شود. در نظر داشته باشید اگر در حین نظافت ایرپاد جرم و ذرات غبار روی توری های محافظ را به داخل ایرپاد هدایت نمایید نه تنها کمکی به بهبود مشکل بوجود آمده نکرده اید بلکه ایراد را دو چندان نموده اید.

چکار کنیم تا جرم گوش و غبار به ایرپاد آسیب نزند؟

  • - اگر گوش شما در قسمت بیرونی جرم زیادی دارد بهترین راه نظافت آن است تا این جرم به ایرپاد منتقل نشود .

- بصورت دوره ای قسمت توری شکل ورودی و خروجی صدا روی ایرپاد را با یک پارچه نرم و خشک یا یک فرچه ظریف خشک تمیز نموده تا جرم و ذرات از سطح آن جدا شوند.

- اگر از مواد ضدعفونی کننده برای تمیز کردن ایرپاد استفاده می نمایید دقت کنید که مایع ضد عفونی کننده مستقیم به منافذ ورودی و خروجی اسپری نشود زیرا باعث ترکیب جرم و غبار موجود روی سطح منافذ و سخت شدن آن می شود. همچنین ممکن است تا چسب های به کار رفته در قسمت های مختلف را در خود حل کند و باعث بروز مشکلات بیشتر برای ایرپاد شما شود.

امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما کاربران عزیز مفید بوده باشد. 

 تماس با بخش تعمیرات

برای تعمیر هدفون،هدست،هندزفری با شماره 88969497-021 تماس بگیرید.

آدرس: تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای خیابان کاج شمالی، پلاک 103 فروشگاه موبایل ساتل دیجتال

ساعت کار: همه روزه به جز روزهای تعطیل 10 صبح الی 19

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز، مشکلات بوجود آمده برای ایرپاد شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت سرویس و تعمیر ایرپاد خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

تیم تعمیرات فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال | تعمیرات تخصصی ایرپادز های اپل:

آدرس: تهران میدان فاطمی میدان گلها ابتدای خیابان کاج شمالی پلاک 103

تلفن تماس: 02188969497

نظرات
    ارسال نظر