تعمیر تخصصی ایرپادز اپل | تعویض باتری ایرپادز | سرویس دوره ای ایرپادز

ساتل دیجیتال دوشنبه 15 فروردین 1401 - 23:32
تعمیر تخصصی  ایرپادز  اپل | تعویض باتری ایرپادز | سرویس دوره ای ایرپادز
سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی هدست ایرپادز محصول کمپانی اپل زیر نظر متخصصین در ساتل دیجیتال ، رفع کاهش صدای ورودی و خروجی ، تعویض باتری ، میکروفون و اسپیکر ایرپادز اپل در ساتل دیجیتال

تعمیرات تخصصی ایرپادز اپل، سرویس دوره ای ایرپادز، رفع کاهش صدای اسپیکر، میکروفون، تعویض باتری ایرپادز و تعویض میکروفون و اسپیکر ایرپادز بصورت تخصصی در مجموعه ساتل دیجیتال

ایرپادز یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی های ارائه شده از سوی کمپانی اپل می باشد. بسیاری از کاربران آیفون برای مکالمه و گوش دادن به موزیک از ایرپادز استفاده می کنند. ایرپادز اپل با استفاده از تکنولوژی روز قابلیت حذف نویز محیط در هنگام مکالمه به شما کمک می کند تا بهترین کیفیت صدای ورودی و خروجی را تجریه کنید. با معرفی مدل های جدید ایرپادز امکانات بیشتر و کیفیت صدا و عمر بالاتر به کاربران ارائه شده است.

سرویس و تعمیر انواع ایرپادز اپل ، ایرپادز 1، ایرپادز 2، ایرپادز 3، ایرپادز پرو 2021 

تعویض باتری ایرپادز، تعویض باتری کیس شارژ ایرپادز، تعویض اسپیکر ایرپادز، تعویض میکروفون ایرپادز 

اگر شما هم از ایرپادز اپل استفاده می کنید ممکن است پس از مدتی هدست شما به مشکل برخورد کند و نیاز به سرویس و یا تعمیر داشته باشد. ما در بخش تعمیر فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر تخصصی انواع ایرپادز های اپل را به شما داریم. برای درخواست خدمات در مورد هدست های ایرپادز اپل با ما تماس بگیرید.

ایرادات شایع ایرپادز اپل 

ایرپادز اپل با اندازه کوچک و تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در ساخت آن، در عین حال ظریف و آسیب پذیر نیز می باشد. ممکن است در زمان استفاده از ایرپادز گاهی این هدست های کوچک به زمین افتاده شوند و یا در هنگام ورزش و استفاده روزانه رطوبت و عرق وارد منافذ ورودی و خروجی صدای آن شود. تکرار موارد گفته شده به مرور زمان در کیفیت صدا و کارایی ایرپادز تاثیر گذار است. وارد شدن گرد و غبار و رطوبت به منافذ بسیار ریز ایرپادز پس از مدتی باعث کاهش صدای خروجی آن می شود و یا صدای شما در هنگام مکالمه برای شنونده بسیار ضعیف منتقل می شود. در این حالت دستگاه شما نیاز به سرویس و گردگیری منافذ دارد و در صورتی که با سرویس مشکل برطرف نشود، باید از تعمیرات اساسی برای رفع مشکل بوجود آمده استفاده نمایید.

تعمیر ایرپادز اپل

همچنین پس از مدت طولانی استفاده از ایرپادز اپل کارایی باتری آن کاهش محسوسی پیدا می کند. گاهی نیز بدلیل آبخوردگی شدید، ضربه و شارژ با شارژر های غیر استاندارد ممکن است باتری دستگاه با مشکل مواجه شود، در این حالت با تعویض باتری ایرپادز می توانید مانند قبل از ایرپادز خود به راحتی استفاده کنید و لذت ببرید. باید توجه داشته باشید که ایرپادز های اپل طراحی و ساخت بسیار ظریفی دارند و تعویض قطعات آن نیز نیاز به تجربه، تخصص و دقت بالا دارد تا بهترین نتیجه را بعد از تعمیر این دستگاه تجربه نمایید.

تعویض باتری کیس شارژ ایرپادز اپل

در صورت قطع کامل صدای اسپیکر و یا میکروفون ایرپادز، اگر مشکل با سرویس قطعات برطرف نشود نیاز به تعویض قطعات معیوب وجود دارد. کارشناسان تعمیر فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته تعمیرات و قطعات یدکی توصیه شده، تعمیرات انواع ایرپادز اپل را برای کاربران این دستگاه ارائه می دهند. 

 تماس با بخش تعمیرات

برای تعمیر هدفون،هدست،هندزفری با شماره 88969497-021 تماس بگیرید.

آدرس: تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای خیابان کاج شمالی، پلاک 103 فروشگاه موبایل ساتل دیجتال

ساعت کار: همه روزه به جز روزهای تعطیل 10 صبح الی 19

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز، مشکلات بوجود آمده برای ایرپادز شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت سرویس و تعمیر ایرپادز خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر