تعمیر اسپیکر، باند و بلندگو | تعمیر اسپیکر خانگی

ساتل دیجیتال یکشنبه 26 دی 1400 - 10:52
تعمیر اسپیکر، باند و بلندگو | تعمیر اسپیکر خانگی
تعمیرات تخصصی انواع اسپیکر، تعمیرات باند و اسپیکر خانگی، تعمیرات اسپیکر و بنلدگو توسط متخصصین باتجربه و با استفاده از تجهیزات حرفه ای،

تعمیر اسپیکر و بلندگو

اسپیکر و بلندگوها از کاربردی‌ترین دستگاه‌های دیجیتالی هستند که با فراهم آوردن امکان پخش موزیک در هر شرایطی، محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده‌اند. فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با 15 سال تجربه در زمینه فروش و تعمیرات اسپیکر توسط متخصصان حرفه ای مشکلات بوجود آمده برای اسپیکر شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند. اسپیکر های خانگی و بلندگوها به دلایل متفاوتی مانند ضربه، سقوط، آب خوردگی و رطوبت ممکن نیاز به تعمیر پیدا کنند. بهتر است هنگامی که اسپیکر شما دچار مشکل شد قبل از خرید اسپیکر جدید اقدام به تعمیر اسپیکر نمایید. کارشناسان موبایل ساتل دیجیتال با بررسی و بهره گیری از دانش فنی روز، مشکلات بوجود آمده برای اسپیکر شما را بدرستی تشخیص و در کوتاه ترین زمان برطرف می نمایند.

اسپیکر خانگی یا ایستاده به اسپیکرهایی گفته می شود که داخل یک باکس بلندگوهای وات بالا و یک آمپلی فایر قوی قرار دارد که در اسپیکرهای نسل جدید ورودی های USB ، SD CARD ، AUX و اتصال از طریق بلوتوث هم در نظر گرفته شده است. 

علت خرابی اسپیکر های ایستاده و اسپیکرهای خانگی:

  • تعمیر آمپلی فایر
  • تعمیر برد پاور ( تغذیه )
  • خاموش شدن اسپیکر
  • کم شدن صدای اسپیکر
  • قطع شدن صدای اسپیکر
  • صدای نویز و خش خش کردن هنگام پخش صدا

تعمیر این اسپیکرها نیاز به تخصص و تجربه دارد. به همین دلیل کاربران باید هنگام خراب شدن دستگاه خود آن را به افراد حرفه ای بسپارند تا با دانش، مهارت و ابزارهای حرفه ای به بررسی و تعمیرات آن ها بپردازند. 

فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز ،مشکلات بوجود امده برای اسپیکر شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت تعمیر اسپیکر بلوتوثی خود با بخش تعمیرات فروشگاه موبایل ساتل دیجیتال تماس بگیرید . تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

 

نظرات
    ارسال نظر