تعویض شیشه پشت آیفون - تعویض گلس پشت آیفون

ساتل دیجیتال سه شنبه 7 دی 1400 - 16:57
تعویض شیشه پشت آیفون - تعویض گلس پشت آیفون
تعویض گلس پشت آیفون توسط متخصصین باتجربه با به روزترین تجهیزات روز در تعمیرگاه ساتل دیجیتال

تعویض شیشه پشت آیفون با تجهیزات حرفه ای - تعویض گلس شیشه ای قاب پشت آیفون

به دلیل شیشه‌ای بودن قاب پشت آیفون 11 و مدل های دیگر آیفون احتمال ترک خوردن و شکستن آن در اثر قرار گرفتن در کنار اجسام تیز و یا ضربه بسیار بالاست. متاسفانه کاربران زیادی به دلیل تعویض گلس پشت آیفون به مرکز تعمیرات ساتل دیجیتال مراجعه می کنند. کارشناسان ما در این مرکز تعویض شیشه پشت آیفون را به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می دهند.

آیفون با به کار گیری یک لایه شیشه ایی ضد خش برای محافظت و زیباتر شدن، مقاومت آن را در برابر تماس با اشیای نوک تیز و خراش افزایش داده است. اما هر چقدر این مقاومت بالا باشد ممکن است در اثر بعضی ضربات ضعیف عمل کند. در این صورت باید به فکر تعویض گلس باشید.

گلس شیشه‌ای قاب پشت آیفون محکم روی گوشی موبایل پرس شده است و جدا کردن آن نیاز به ابزار کار مخصوص و افراد متخصص دارد. اگر اینکار به صورت حرفه ایی انجام نشود ممکن است به قطعات گوشی موبایل آسیب وارد شود.

تعویض درب شیشه ای پشت آیفون های سری X ، Xs MAX ,8,8 plus ,XR,11,11 pro, 11 pro max , 12 , 12 pro , 12 pro max و سری های جدید 13 , 13 pro ,13 pro max  در بخش تعمیرات موبایل ساتل دیجیتال با کیفیت و دقت بالا انجام میگیرد.

روند برداشتن گلس پشت شکسته آیفون و جایگزینی آن با درب پشت جدید به روش های گوناگونی انجام می پذیرد و هر کدام از این روش ها معایب و مزایا خود را دارند . عملیات برداشتن گلس پشت آیفون می تواند با استفاده از دستگاه اتوماتیک لیزر جهت از بین بردن لایه چسب بین گلس و بدنه آیفون انجام شود و یا به طور دستی با ابزار های خاص این کار صورت گیرد. باید دقت داشت در هنگام استفاده از دستگاه لیزر در صورت کالیبره نبودن دستگاه امکان آسیب رساندن لیزر به قطعات داخلی، حاشیه قاب آیفون و یا دوربین دستگاه وجود دارد . 

آیا با تعویض درب شیشه ای پشت آیفون ، ظاهر گوشی آیفون ما مانند قبل از آن می شود؟

پاسخ صادقانه به این سوال بستگی به وضعیت ضربه وارد شده به آیفون شما دارد. واضح است که هدف از تعویض گلس پشت آیفون بازگرداندن ظاهر زیبای گوشی به حالت قبل از ضربه دارد. گاهی ضربات وارده به دستگاه شدت زیادی داشته است و باعث تغییر شکل فریم گوشی ، له شدن لبه های فریم ، له شدگی لبه های قاب لنز دوربین شده است . در این حالت با تعویض گلس پشت ممکن است به بهترین نتیجه ممکن از لحاظ ظاهری نرسیم. به دلیل تاب برداشتن قاب در اثر ضربه ممکن است گلس پشت جدید هم به درستی روی قاب فیکس نشود و یا فاصله های کوچکی بین شیشه و قاب باقی بماند.

بنابراین توصیه می کنیم اگر ضربه وارد شده به آیفون شما بسیار زیاد است با مشاوره با کارشناسان تعمیر ساتل دیجیتال به طور کامل قاب و شاسی گوشی خود را با نمونه فابریک تعویض نمایید . این عمل مستلزم باز شدن کامل آیفون و جایگزاری تمام قطعات از روی شاسی قبلی آسیب دیده به روی شاسی جدید می باشد که باید با دقت و ظرافت بالایی صورت بگیرد. تعویض شاسی آیفون نسبت به تعویض گلس پشت هزینه بالاتری خواهد داشت.

پس از برداشتن درب شیشه ای پشت آیفون اقدام به تمیزکاری بدنه از چسب قبلی و خرده شیشه های باقی مانده می نماییم. در این مرحله اگر تغییر شکل ظاهری لبه های ایفون ماننده له شدگی لبه ها قابل اصلاح باشد اقدام به صاف کردن انها می نماییم تا پس از جایگزینی گلس نتیجه بهتری داشته باشیم.

پس از تمیزکاری بدنه آیفون گلس شیشه ای جدید را روی آیفون قرار داده و چک می کنیم تا به خوبی با لبه های قاب هماهنگ باشد . سپس با استفاده از چسب مخصوص و پرس گلس پشت جدید را روی شاسی آیفون می چسباینم .

فروشگاه ساتل دیجیتال با 15 سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات موبایل و لوازم جانبی آن توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه با بهره گیری از دانش فنی روز ،مشکلات بوجود آمده برای گوشی موبایل شما را بدرستی تشخیص و برطرف می نمایند.

شما می توانید جهت تعمیر گوشی موبایل خود با بخش تعمیرات فروشگاه ساتل دیجیتال تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه شما بصورت حضوری و یا ارسال دستگاه به تعمیرگاه امکان پذیر خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر
    به انگلیسی وارد شود