قابلیت تبدیل پیام های صوتی به متن در واتساپ

قابلیت تبدیل پیام های صوتی به متن در واتساپ
واتس‌اپ روی قابلیت تبدیل پیام‌های صوتی به متن کار می‌کند، قابلیت تبدیل پیام های صوتی به متن در واتساپ

قابلیت تبدیل پیام های صوتی به متن در واتساپ - واتس‌اپ قابلیت تبدیل پیام‌های صوتی به متن را توسعه می دهد.

واتساپ قابلیت جدیدی برای ios در نظرگرفته است که کاربران بوسیله این قابلیت می توانند متن مکتوب پیام‌های صوتی را دریافت کنند. این قابلیت مناسب کسانی می باشد که شرایط گوش کردن پیام صوتی را ندارند یا نمی خواهند پیام های صوتی طولانی را گوش کنند. پردازش تبدیل پیام صوتی به متن برروی دستگاه کاربر انجام می شود و واتس‌اپ و فیسبوک نمی‌توانند به محتوای پیام‌های شما دسترسی داشته باشند.

واتساپ با استفاده از این قابلیت به اپل کمک می کند تا عملکرد سیستم تشخیص گفتار خود را ارتقا دهد. کاربران وقتی برای اولین بار قرار است پیام صوتی ارسال کنند باید اجازه دسترسی به قابلیت تشخیص گفتار را به گوشی بدهید. بعد از تایید مجوز به بخش Transcript دسترسی پیدا می کنند. هنگامی که برای اولین بار یک پیام صوتی را به نوشته تبدیل می شود متن پیام در پایگاه داده واتساپ ذخیره می شود و تا در صورت نیاز کاربران بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. 

قابلتی تبدیل پیام صوتی به متن درحال حاضر در دست توسعه است و کاربران بتای عمومی واتس‌اپ هنوز نمی‌توانند از این قابلیت استفاده کنند. در صورتی که این قابلیت برای در دسترس عموم قرار بگیرد شما را در جریان خواهیم گذاشت. نظر شما درباره این قابلیت چیست؟

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)