گلکسی اس 10 سامسونگ در سه مدل عرضه می شود

گلکسی اس 10 سامسونگ در سه مدل عرضه می شود
سامسونگ به منظور رقابت با آیفون قصد دارد گوشی گلکسی اس 10 خود را در سه مدل با نام های SM-G970F ،SM-G975F و گلکسی اس 10 را به نام SM-G973F عرضه کند.

سامسونگ در هر سه مدل از گلکسی اس 10 از رام XXU0ARI8 استفاده کرده است. این رام برپایه آخرین نسخه رسمی اندروید توسعه یافته است.

اولین مدل از گلکسی اس 10 با اسم رمز Beyond 0 که دارای یک نمایشگر بدون انحنا با اندازه 5.8 اینچی و یک دوربین تک سنسوری جایگزین گلکسی اس 9 می شود.

دومین مدل با اسم رمز Beyond 1 با نمایشگر دارای انحنا بررو لبه با سایز 5.8 اینچی و دارای یک دوربین دوگانه در قسمت پشتی م ی باشد.

و در آخر مدلی از گلکسی اس ۱۰ وجود دارد که Beyond 2 نام دارد و احتمالا به عنوان پرچمدار اصلی سری گلکسی S در سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد. این گوشی دارای یک صفحه نمایش بدون مرز ۶.۲ اینچی است که با دوربین سه گانه اصلی رخ نشان می‌دهد. دوربین سه گانه ترکیبی از لنزهای تله

فوتو و سنسورهای زاویه باز که می‌تواند کیفیت عکاسی و فیلمبرداری را به سطح جدیدی منتقل کند.

حسگر اثر انگشت در هر سه مدل گلکسی اس ۱۰ به‌کار خواهد رفت و براساس گزارش های اولیه به‌جز مدل میان‌رده‌ی گلکسی اس ۱۰، باقی مدل‌ها از حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر بهره خواهند گرفت.

منبعی به نام در توییتی جدید مدعی شده است که گلکسی اس 10 در پنج رنگ عرضه خواهد شد و این رنگ‌ها مشکی، سبز، سفید، نقره‌ای و صورتی خواهند بود.

ارسال نظر