----------------------------------------------------------
Loading...

تمامی برندهای موبایل شامل طرح رجیستری شدند.

|
تمامی برندهای موبایل شامل طرح رجیستری شدند.
تمامی برندهای موبایل از جمله سامسونگ از تاریخ یک اردیبهشت 1397 مشمول طرح رجیستری می باشند .

تا پیش از این برندهای اپل ،بلک بری ،موتورولا،ال جی ،هوآووی ،نوکیا ،سونی،تکنو ،شیائومی و دو مدل از برند سامسونگ مشمول طرح رجیستری شده اند . طی اعلام کانال اطلاع رسانی سامانه همتا از تاریخ اردیبهشت 1397 برند سامسونگ و کلیه برندهای دیگر نیز شامل طرح رجیستری می گردند . لذا لازم است تا شما دوستان که به عنوان مصرف کننده نهایی خریدار این کالا می باشید دقت نمایید در صورتی که قصد خرید موبایل یا تبلت دارید در صورتی که تا قبل از تاریخ مذکور مبادرت به خرید دستگاههای برند سامسونگ و دیگر نشان های تجاری نمایید حتما باید قبل از تاریخ یاد شده دستگاه خود را در سامانه همتا ثبت نمایید در غیر اینصورت دستگاه شما پس از تاریخ مذکور و با اعلام سامانه همتا فقط تا یکماه قادر به سرویس دهی بوده و پس از آن باید هزینه های عوارض را پرداخت نمایید .

همان طور که می دانید برند سامسونگ جزو پر طرفدارترین و پر فروشترین برندهای در ایران می باشد و همچنین بسیاری از دستگاههای سامسونگ با عنوان گارانتی اینترنشنال و یا همراه سرویس خاورمیانه می باشند اما دقت بفرمایید با این که این سری از گوشی ها دارای پشتیبانی و گارانتی سامسونگ ایران می باشند اما به این معنی که این گوشی ها بصورت رسمی وارد کشور شده اند نمی باشد و حتما نیاز به ثبت در سامانه همتا خواهند داشت .

جهت ثبت موبایل و تبلت در سامانه همتا چکار کنیم ؟

چگونه آیفون خود را در سامانه همتا ثبت کنیم ؟

چگونه سامسونگ خود را در سامانه همتا ثبت کنیم ؟

گام اول از طریق موبایل:

1-کد دستوری زیر را شماره گیری نمایید : 

*7777#

2-گزینه فعالسازی را انتخاب نمایید .

3-شماره پانزده رقمی IMEI گوشی خود را وارد نمایید .

4-شماره سیمکارت خود را که درون دستگاه قرار گرفته است و باید تحت مالکیت شما نیز باش را وارد نمایید.

5-کد فعالسازی موجود روی کارت گارانتی را وارد نمایید.

با دریافت پیام تایید موبایل شما در سامانه ثبت می شود دقت نمایید که دستگاه شما در زیر مجموعه مالکیت سیمکارتی که با آن فعالسازی را انجام داده اید قرار خواهد گرفت .

چطور گوشی های سامسونگ بدون گارانتی را در سامانه همتا ثبت کنیم ؟

 بسیاری از شما قصد خرید تلفن همراه قبل از تاریخ مربوط به رجیستری را دارید.همچنین بسیاری از مخاطبان موبایل هایی دارند که در حال حاضر از آن استفاده نمی کنند.

به خاطر داشته باشید که قبل از تاریخ اعلام شده حتما می بایست تمامی موبایل های خود را با گذاشتن سیمکارت و برقراری تماس در شبکه ثبت کنید . دقت کنید گوشی های دوسیمکارت باید با قرارگیری سیمکارت در هر دو اسلات و برقراری تماس در شبکه شناخته شوند .

همچنین جهت اطمینان از ثبت شدن گوشی های فوق در سامانه همتا می توانید با مرجه با سایت سامانه همتا   و ثبت نام اولیه ،از ثبت شدن موبایلتان در زیرمجموعه سیمکارت خود اطمینان حاصل نمایید .

گروه خبری ساتل دیجیتال

باما همراه باشید...

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا