5 ویژگی جدید اپلیکیشن message اندروید

5 ویژگی جدید که به اپلیکیشن message اندروید اضافه شد، آپدیت جدید اپلیکیشن message اندروید، استیکرهای بازخورد، شخصی‌سازی عکس‌ها، Smart Replay، برقراری تماس‌های ویدئویی و ارسال پیام صوتی
5 ویژگی جدید اپلیکیشن message اندروید

5 ویژگی جدید که به اپلیکیشن message اندروید اضافه شد

۱- استیکرهای بازخورد

از ویژگی های جدیدی که به Messages اضافه شده، استیکرهای بازخورد است که کاربر پس از دریافت عکس، ویدئو و پیام می تواند به سرعت عکس‌العمل خود را نسبت به پیام دریافت شده نشان دهد. برای این کار کافی است کاربر انگشت خود را روی پیام ارسال‌شده در اپلیکیشن Messages نگه دارد تا استیکرهای انیمیشنی برای واکنش نشان‌دادن ظاهر شود.

۲-شخصی‌سازی عکس‌ها

با استفاده از ویرایشگر برنامه Messages، می‌توانید عکس‌هایتان را درحین مکالمه ویرایش و ارسال کنید. این ویرایش شامل نوشتن متن یا کشیدن تصویر برروی عکس می باشد.

۳-Smart Replay

با فعالسازی ویژگی Smart Replay هنگام مکالمه تعدادی استیکر پیشنهادی به کاربر نمایش داده می شود. استیکرها به‌صورت خودکار هنگام چت‌کردن نمایش داده می شود و نیازی به جست‌وجوی استیکر برای پاسخ‌دادن نیست. در حال حاضر این استیکرها انگلیسی هستند.

۴-برقراری تماس ویدئویی

در آپدیت جدید آیکون اختصاص یافته در گوشه ی سمت راست بالای اپلیکیشن Messages برای برقراری تماس ویدئویی قرار داده شده است و کاربر با فشار دادن این آیکون می تواند با آشنایان تماس‌ چهره‌به‌چهره برقرار کند.

۵-ارسال پیام صوتی

پیام های صوتی یکی از محبوب ترین روش های برقراری ارتباط است. به خصوص در مواقعی که امکان نوشتن پیام وجود نداشته باشد. اپلیکیشن Messages، آیکون اختصاصی برای ارسال پیام صوتی گذاشته است و با نگه‌داشتن آن کاربر می تواند صدای خود را ضبط و ارسال کند.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)