شباهت ظاهری آیفون 12 به آیفون 4

ساتل دیجیتال پنجشنبه 30 مرداد 1399 - 11:02
شباهت ظاهری آیفون 12 به آیفون 4
عکس های منتشر شده از آیفون 12، شباهت آیفون 12 به آیفون 4، عکس های جدید ماکت آیفون 12، شباهت ظاهری آیفون 12 به نسل های قبلی آیفون

شباهت ظاهری آیفون 12 به آیفون 4

عکس های منتشر شده از آیفون 12 از شباهت ظاهری این مدل به آیفون 4 خبر می دهد. در ماه های آینده اپل از اعضای جدید خود، آیفون 12 رونمایی می کند. قبل از رونمایی از این سری از آیفون تصاویری از ماکت از آیفون 12 در اینترنت منتشر شده است که می توان درباره ظاهر احتمالی آن اطلاعاتی بدست آورد.

این تصاویر در انجمن HaAppelistim یکی از طرفداران آیفون منتشر شده است. از این تصاویر می توان اطلاعات محدودی درباره شکل ظاهری و اندازه آیفون 12 و آیفون 12 پرو بدست آورد.

ویژگی دیگری که در این عکس ها مشاهده می شود، طراحی لبه‌ی صاف گوشی آیفون ۱۲ است که در اولین نگاه ما را یاد آیفون 4 می‌اندازد. براساس اطلاعات بدست آمده احتمالا گوشی سری جدید آیفون در قالب چهار مدل یعنی دو گوشی با امکانات بسیار زیاد به‌عنوان پرچم‌دار و دو مدل دیگر با امکانات کمتر از پرچم‌داران، اما با قیمت ارزان‌تر معرفی شود.

از نظر اندازه ابعاد بزرگترین مدل نمایشگر ۶/۷ اینچی به نام آیفون 12 پرو مکس، کوچک‌ترین مدل نمایشگر ۵/۴ اینچی به نام آیفون 12 و دو محصول دیگر دارای نمایشگر ۶/۱ اینچی به نام های آیفون 12 مکس و آیفون 12 پرو می باشد. 

در این سری آیفون های جدید طراحی و تکنولوژی دوربین مهم‌ترین تفاوت بین مدل‌های خانواده‌ی آیفون ۱۲ خواهد بود که با عکس های منتشر شده نمیتوان درباره جزئیات بیشتر آن اطلاعاتی بدست آورد. ممکن است گوشی‌های ارزان‌تر از سیستم دوربین‌ دوگانه و سایر مدل ها دارای دوربین سه‌گانه به ‌همراه حسگر LIDAR می باشد.

نظر شما کاربران ساتل دیجیتال درباره طراحی آیفون 12 مشابه آیفون 4 چیست؟ 

نظرات
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)