گوشی آیفون 11 دارای شارژر USB-C است؟

گوشی آیفون 11 دارای شارژر USB-C است؟
گوشی آیفون 11 دارای شارژر USB-C است؟ مدل های جدید آیفون 11 با شارژر USB-C عرضه شده و همراه با کابل USB-C به لایتنینگ در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

گوشی آیفون 11 دارای شارژر USB-C است؟

مدل های جدید آیفون 11 با شارژر USB-C عرضه شده و همراه با کابل USB-C به لایتنینگ در اختیار مشتریان قرار می گیرند. اپل قصد دارد به مرور تمام محصولات خود را به شارژر USB-C مجهز کند. این خبر در یک وب‌سایت هنگ‌کنگی اعلام شده است و ظاهرا دیگر خبری از شارژرهای ۵ واتی در بسته‌بندی آیفون ۱۱ نیست. اپل قصد دارد شارژرهای ۱۸ واتی را در آیفون 11 پرو قرار دهد و به جای کابل لایتنینگ به USB معمولی، از کابل لایتنینگ به USB-C استفاده کند.

این اولین باری است که اپل در داخل جعبه‌های آیفون نسبت به قراردادن شارژر‌های سریع اقدام می‌کند. شارژر‌های معمولی اپل برای شارژ کردن باتری به بیش از دو ساعت زمان نیاز دارند.که متاسفانه آیفون ۱۱ با همان شارژر 5 واتی و کابل USB-A عرضه می‌شود. اپل با عرضه آداپتور شارژر سریع که مجهز به پورت USB-C است این امکان را می دهد تا آیفون 11 هم از فناوری شارژ سریع پشتیبانی کند  ولی کاربران برای استفاده از این شارژر سریع باید 49 دلار هزینه کنند.

کاربران باید توجه داشته باشند که تنها شارژر آیفون ها تغییر پیدا می کند و خود گوشی های آیفون، همچنان از پورت لایتنینگ استفاده خواهند کرد و مدل های جدید آیفون 11 همراه با یک تبدیل کابل USB-C به لایتنینگ در به فروش می رسند. دوستداران اپل به زودی می توانند گوشی خود را بدون نیاز به آداپتور یا دانگل های مختلف، به مک بوک متصل کنند.

وجود شارژر سریع در جعبه‌‌ی آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس شروع خوبی برای استفاده از پشتیبانی مدرن می باشد و ممکن است پورت USB تایپ C را در تمام مدل های آیفون 2020 مشاهده کنیم.

.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)