پیشگیری از آنفولانزا با تمیز کردن گوشی موبایل

پیشگیری از آنفولانزا با تمیز کردن گوشی موبایل
چطور می‌توان ویروس آنفلوآنزا را از بین برد؟، گوشی موبایل و تبلت منشا انتقال آلودگی و ویروس می باشد، پاک سازی ویروس آنفولانزا از روی گوشی موبایل و کامپیوتر، چند راهکار ساده برای تمیز کردن گوشی موبایل و تبلت برای از بین بردن ویروس آنفولانزا

پیشگیری از آنفولانزا با تمیز کردن گوشی موبایل

با شروع فصل سرما شیوع بیماری سرماخوردگی و آنفولانزا بیشتر می شود. ویروس آنفولانزا به راحتی در خانه و هر جایی توسعه پیدا می کند و هر که سر راهش باشد به آن گرفتار می شود. راه پیشگیری از این ویروس تنها واکسن آنفولانزا و یا دوری از افراد مبتلا به این ویروس نیست بلکه باید محل های تجمع ویروس ها و باکتری ها را شناسایی و آنها را ضدعفونی کرد.  براساس پژوهش های انجام شده گوشی موبایل و تبلت یکی از آلوده ترین دستگاه هایی است که انسان با آن سر و کار دارد.

ساتل دیجیتال راه پیشگیری از انتقال آنفولانزا از طریق گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ بررسی می کند.

هر وسیله ای که در معرض تماس زیاد دست ها باشد، دارای شمار بالای میکروب است و تنها با دست زدن به ماوس یا کیبورد و سپس لمس چشم، بینی و یا دهان وارد بدن فرد می شود. حتی اگر این دستگاه ها توسط دو یا سه نفر از اعضای خانه استفاده می شوند، پیش از استفاده آن ها را با تمیز کننده لوازم الکترونیکی الکل دار تمیز کنید.

این روزها با پیشرفت دنیای تکنولوژی و همراه بودن همیشگی گوشی موبایل و تبلت، این دستگاه ها محل تجمع آلودگی و ویروس می باشد و لازم است برای پیشگیری از ویروس آنفولانزا آنها را به صورت روزانه و هر زمان که احساس کردید با یک دستمال و ترکیب آب و الکل بدنه و صفحه نمایش گوشی موبایل خود را تمیز کنید.

چگونه گوشی موبایل و تبلت خود را تمیز کنیم؟

  • دستمال کاغذی
  • پارچه میکرو فایبر و یا دستمال عینک
  • آب مقطر و محلول‌های استاندارد تجاری یا ترکیب آب و الکل

ابتدا با یک دستمال کاغذی و ترکیب آب و الکل به آرامی گوشی موبایل و تبلت را تمیز کرده و آلودگی روی سطح آن را از بین ببرید. دقت کنید که مواد تمیز کننده را مستقیم روی گوشی اسپری نکنید و ابتدا دستمال را با استفاده از محلول مرطوب کنید و گوشی را تمیز کنید. سپس با یک پارچه میکرو فایبر و یا دستمال عینک برای تمیز کردن گوشی موبایل و باقی آثار لکه و اثر انگشت استفاده کنید.

این کار را هر زمان که احساس کردید که گوشی موبایل و تبلت شما آلوده شده است انجام دهید.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)