گلکسی اس 10 سامسونگ از شارژ بی‌سیم معکوس ۹ واتی پشتیبانی می‌کند

ساتل دیجیتال شنبه 7 تیر 1399 - 12:51
گلکسی اس 10 سامسونگ از شارژ بی‌سیم معکوس ۹ واتی پشتیبانی می‌کند
طبق اخبار منتشر شده سامسونگ گلکسی S10 از شارژر بی سیم با توان ۹ وات و استاندارد وای‌فای ۶ پشتیبانی می کند و تا ۳.۵ برابر سریع تر از نمونه هواوی خواهد بود

پشتیبانی سامسونگ گلکسی S10 از شارژر بی سیم معکوس 9 واتی

طبق اخبار منتشر شده از کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات‌متحده  گلکسی اس ۱۰ از قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس با حداکثر توان ۹ وات و استاندارد وای‌فای ۶ پشتیبانی می‌کنند. با اینکه شارژر بی سیم  گلکسی اس ۹ هم دارای حداکثر توان ۹ وات است امکان شارژ بی‌سیم معکوس با حداکثر توان ۹ وات توسط گوشی می تواند تغییر جدیدی گوشی های جدید باشد.

امکان شارژ بی‌سیم معکوس برای اولین بار در گوشی میت 20 استفاده شد و طبق بررسی های انجام شده  توان شارژ بی‌سیم معکوس در گوشی‌های پرچم‌دار خانواده‌ی میت هواوی به کمتر از ۵ وات محدود می‌شود.

استفاده از شارژ بی سیم در گوشی های جدید ممکن است به دلیل قرارگیری گوشی‌همراه و وسائل جانبی درکنار یکدیگر و خودداری از حرکت دادن آن‌ها در زمان شارژ پرطرفدار نباشد اما با افزایش توان شارژ می توان باعث  کاهش مدت لازم برای شارژ شدن لوازم جانبی شده و تا حدی به استفاده از این فرایند جدید کمک کند. همچنین، با افزایش توان شارژ بی‌سیم، انتقال شارژ به دیگر گوشی‌ها هم آسان‌تر خواهد شد.

در زمینه‌ی ظرفیت باتری، طبق اخبار بدست امده توسط اپراتور برزیلی Anatel، گلکسی اس ۱۰ پلاس به باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی مجهز خواهد شد. و کاربران نمونه‌ی کوچکتر گلکسی اس ۱۰ باید به باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی اکتفا کنند.

از نظر ویژگی‌های ارتباطی، پرچم‌داران جدید سامسونگ از استاندارد وای‌فای نسل ششم (802.11ax) پشتیبانی خواهد کرد. ویژگی انتقال امن مغناطیسی جهت استفاده پلتفرم پرداخت سامسونگ، موسوم به Samsung Pay هم از دیگر ویژگی‌های این گوشی‌ها است. استانداردهای ارتباطی دیگر مانند ANT+، VoLTEو VoWiFi هم برای این گوشی‌ها در نظر گرفته شده‌اند. در آخر، اپلیکیشن Google Duo به‌عنوان نرم‌افزار پیش‌فرض برای انتقال صدا ازطریق پروتکول اینترنت (VoIP) روی گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰ نصب شده است.

نظرات
    ارسال نظر