داغ شدن موبایل سامسونگ A7 بعد از آپدت به آندروید 9

داغ شدن موبایل سامسونگ A7 بعد از آپدت به آندروید 9
مشکل جدید داغ شدن موبایل های سامسونگ بعد از آپدیت نسخه اندروید به ورژن جدید 9 و راه حل این مشکل

گروه فناوری اطلاعات ساتل دیجیتال

به تازگی بسیاری از کاربران موبایل های سامسونگ آپدیت جدید نرم افزاری برای دستگاههای خود دریافت نموده اند و بسته به مدل دستگاه خود تا ورژن 9 آندروید می توانند بروزرسانی نمایند .

در نگاه اول خبر دریافت نسخه جدید اندروید برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده است به این دلیل که می توانند امکانات بیشتر،امنیت بالاتر و ظاهر دستگاه های کهکشانی سامسونگ را روی گوشی خود تجربه نمایند .

آیا شما نیز روی موبایل سامسونگ خود پیام نسخه جدید بروزرسانی را دریافت کرده اید ؟

در صورت پاسخ مثبت پس دست بکار شده و با اتصال به یک اینترنت پرسرعت و اطمینان از شارژ داشتن مناسب باتری موبایل خود اقدام به دانلود فایل بروزرسانی و نصب جدیدترین آپدیت نرم افزار روی دستگاه خود نمایید . روال کار پیچیدگی خاصی ندارد و سیستم عامل موبایل شما همه کارها را به صورت خودکار انجام می دهد و در صورت اینکه همه چیز خوب پیش برود با صرف کمی زمان بدون اینکه در حین آپدیت اطلاعات موبایل شما پاک بشود نسخه نرم افزار موبایل شما بروز می شود .

اما برخی کاربران و در بعضی از مدل ها گزارش های مشکلات سخت افزار و نرم افزاری را پس از آپدیت به نسخه جدید را داشته اند .

داغ شدن موبایل سامسونگ بعد از آپدیت

راه حل داغ شدن موبایل سامسونگ بعد از آپدیت به اندروید 9

در این مطلب ما یک موبایل سامسونگ مدل گلکسی A7 2018 را مورد بررسی قرار دادیم ،دستگاه قبل از آپدیت با سرعت مناسب تمام کارهای روزمره را انجام میداد و در هنگام استفاده از وای فای و دیتا داغ شدن گوشی گزارش نشده و گرم شده دستگاه در حد معمول بوده است .

گوشی را با استفاده از سیستم آپدیت خود سامسونگ از طریق وای فای به آندروید نسخه 9 آپدیت کردیم

مشاهده شده بعد از آپدیت دستگاه کارکرد مناسب نرم افزاری خود را داشته است و از لحاظ نرم افزار و سخت افزار تست و بررسی شد و بدون خطا تمام قابلیت های سامسونگ A7 2018 ازمایش و تایید شد.

اما یک مشکل در حین استفاده گزارش شد و تقریبا عملکرد دستکاه را با اختلال مواجه نمود

داغ شدن بیش از حد پشت گوشی سامسونگ A7 2018 بعد از آپدیت

داغ شدن گوشی سامسونگ بعد از آپدیت

پیشنهاد می کنیم شما هم در صورتی که با این مشکل مواجه شدید مراحل زیر را دنبال نموده و امیدوار باشید تا این مشکل را پشت سر بگذارید

مشکل داغ شدن سامسونگ ما در هنگام استفاده ،روشن بودن دیتا ،هنگام شارژ شدن ادامه دار بود و طبیعی هم می باشد که بدلیل گرمای بیش از حد باتری گوشی هم به سرعت تخلیه میشد.

در ابتدا با راه حل کم هزینه تر و ساده تر برای حل مشکل اقدام کریم

ریست تنظیمات موبایل ، با این کار تنظمات موبایل شما به حالت کارخانه باز خواهد گشت و برخی از اطلاعات مربوط به تنظیمات مثل رمزهای وای فای تنظیمات شبکه و تنظمات قالب صفحه نمایش به حالت کارخانه برمی گردند اما اطلاعات موبایل شما مثل شمار تلفن ها ،عکس،ویدیو و سایر اطلاعات بدون تغییر باقی خواد ماند

مشکل سامسونگ ما با این اقدام نیز حل نشد و همچنان با گرمای بیش از حد دستگاه و خالی شدن سریع باتری مواجه بودیم .پس به مرحله بعدی قدم می کذاریم

بازنشانی گوشی به حالت کارخانه ، با این اقدام کلیه اطلاعات روی دستگاه شما مانند عکس ،فیلم،پیام ها ،برنامه ها،حساب های کاربری و یادداشت ها پاک می شوند .لازم است قبل از این اقدام به طور مناسبی از اطلاعات خود پشتیبان بگیرید. با این اقدام و ریست کلی دستگاه مشکل داغ شدن باتری و دستگاه ما تا حد زیادی بهبود یافت و در آزمایش های چند روزه متوجه شدیم زمان نگه داری باتری تا حد پانزده درصد کاهش یافته است که می توان این مسئله را به تفاوت مصرف نسخه های اندروید نسبت داد .

آیا با دانگرید ورژن اندروید مشکل داغ شدن و تخلیه باتری امسونگ حل می شود؟

پیشنهاد ما در ابتدا فلش کردن گوشی با همان نسخه بروز شده می باشد .

کد کالیبره کردن باتری سامسونگ چیست ؟

در گوشی های سامسونگ کدهایی با نام کد مخفی برای امتحان نمودن برخی قابلیت ها می باشد با جستجو در اینترنت می توانید به این کدها دسترسی پیدا کنید اما مراقب باشید با استفاده نابجا از این کد ممکن است مشکلاتی برای موبایل شما بوجود بیاید .پس اگر تخصص کافی ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از این کدها نمباشد .

کد کالیبره نمودن باتری سامسونگ عبارت است از ستاره مربع دویست و بیست و هشت مربع با زدن این کد صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که حاوی اطلاعات باتری و شارژ دستگاه می باشد و بابررسی آن و زدن دکمه شروع اطلاعات باتری شما دوباره از نو به دستگاه داده می شود و برخی از مشکلات مثل تخلیه سریع باتری می توانند از این طریق حل شوند .

امیدواریم مشکل دستگاه شما هم با این روش ها حل شده باشد در غیر اینصورت با تیم کارشناسان ساتل دیجیتال در تماس باشید ...

باتشکر از توجه شما

فروشگاه آنلاین ساتل دیجیتال

شما هم از تجربیات خود در مورد داغ شدن موبایلتان بگویید...