چگونه روی برنامه های گوشی رمز بگذاریم؟

چگونه روی برنامه های گوشی رمز بگذاریم؟
چگونه روی برنامه های گوشی رمز بگذاریم؟، آموزش قدم به قدم رمز گذاشتن روی برنامه های گوشی

آموزش رمز گذاشتن روی برنامه های گوشی

ممکن است شما قصد دارید گوشی موبایل خود را در اختیار فرد دیگری قرار دهید ولی دوست ندارید برخی از اطلاعات را در اختیارش قرار دهید. در برخی موارد هم والدین گوشی خود را برای استفاده از بازی و برنامه های آموزشی در اختیار کودکان خود قرار می دهند و نمی خواهند به برنامه های اینستاگرام و واتساپ دسترسی داشته باشند. راه حل مناسب در این شرایط رمز گذاشتن برروی برنامه های گوشی است. اطلاعات برنامه های که رمز گذاری شده باشند به راحتی قابل دسترس نیستند. ما در این مطلب بهترین برنامه ها را برای رمز گذاری برنامه های گوشی معرفی می کنیم. همراه ساتل دیجیتال باشید. 

برنامه قفل حرفه ای App Lock

برنامه App Lock یکی از محبوب ترین برنامه های رمزگذاری سیستم عامل اندروید است. امکانات ویژه این برنامه پنهان کردن تصاویر، رمزگذاری برروی تمام برنامه ها، مخفی نمودن آیکون ها و امکان رمزگذاری از طریق 3 روش الگو، اثر انگشت و پین است. برنامه App Lock را می توانید از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید. 

برنامه قفل Hexlock

با استفاده از برنامه Hexlock می توانید عکس و فیلم، برنامه های مورد نظر و ابزارهای پیش فرض مانند وای فای را به دو روش رمز عبور و الگو رمزگذاری کنید. این برنامه رایگان است اما برای استفاده از برخی امکانات باید پرداخت های درون برنامه را انجام دهید. 

 نرم افزار امنیتی Norton App Lock یک برنامه هیجان انگیز

برنامه Norton App Lock یکی از قدرتمندترین برنامه های رمزگذاری است. با استفاده از برنامه می توانید تمام اطلاعات موردنظر را رمزگذاری کنید. ویژگی جذاب برنامه Norton App Lock این است که اگر فردی قصد استفاده از گوشی شما را داشته باشد از چهره او عکسبرداری می کند.

آموزش رمزگذاری روی گوشی

برنامه امنیتی Applock - Fingerprint 

برنامه Applock - Fingerprint یک برنامه رمزگذاری رایگان است و در صورت استفاده از برخی از امکانات باید پرداخت درون برنامه ای انجام دهید. این برنامه از اطلاعات داخل گوشی شما محافظت می کند و اگر فردی قصد استفاده یا سرک کشیدن به گوشی شما را داشته باشد از چهره او عکسبرداری می کند و به آدرس ایمیل شما ارسال می کند.

سایر قابلیت های برنامه Fingerprint:

  • رمزگذاری چندگانه برای محافظت بیشتر اطلاعات
  • امکان رمزگذاری و رمزگشایی از راه دور

برنامه قفل Locker برای گوشی آیفون

برنامه Locker یک برنمه رمزگذاری ایمن برای گوشی های آیفون است. این برنامه از طریق دو روش اثر انگشت و پین اطلاعات، عکس و فیلم را مخفی می کند.

برنامه رمزگذری Biolockdown برای گوشی آیفون

برنامه قفل Biolockdown یکی از بهترین برنامه ها برای رمزگذاری برنامه های گوشی آیفون است. این برنامه کاملا رایگان است. 

برنامه قفل Password manager برای گوشی آیفون 

برنامه Password manager یک برنامه حرفه ای برای رمزگذاری برنامه ها و اطلاعات گوشی های آیفون است. برای استفاده از این برنامه باید ورژن ios شما بالای 10 باشد. 

برنامه پسورد منیجر از رمز عبور فوق امن پیروی می کند و داده های کاربران نسبت به دیگر برنامه بیشتر حفظ می کند. برای استفاده از این برنامه حرفه ای ios شما باید بالای 10 باشد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)