آموزش انتقال اطلاعات از آیفون به فلش

ساتل دیجیتال دوشنبه 12 مهر 1400 - 10:16
آموزش انتقال اطلاعات از آیفون به فلش
آموزش انتقال اطلاعات از آیفون به فلش، چطور از یک فلش درایو USB در آیفون استفاده کنیم

آموزش انتقال اطلاعات از آیفون به فلش - چطور از یک فلش درایو USB در آیفون استفاده کنیم

اگر با مشکل فضای ذخیره سازی روی گوشی آیفون مواجه هستید و نیاز به فضای بیشتری برای اطلاعات خود داربد، می توانید از یک فلش درایو استفاده کنید. فلش درایوها دارای دو سر یکی پورت لایتنینگ و یکی USB است. اپل ویژگی جدیدی را به سیستم عامل ios 13 افزوده است. یکی از این ویژگی ها پشتیبانی از حافظه خارجی و اتصال فلش و رم به آیفون و آیپد است. با استفاده از این ویژگی شما می توانید فلش مموری را مستقیم به آیفون و آیپد متصل کنید و در اپلیکیشن Files نقل و انتقالات اطلاعات را انجام دهید. 

اکثر فلش مموری ها به پورت USB-C یا لایتنینگ متصل می شوند. اگر فلش مموری شما از پورت گوشی شما پشتیبانی نمی کند می توانید از رابط لایتنینگ OTG استفاده کنید.  

بعد از اتصال فلش به آیفون و آیپد در قسمت Browse برنامه Files را اجرا کنید و تمام ویدئوها، تصاویر و سایر فایل ها را را مشاهده کنید. شما با استفاده از یک فلش مموری بدون نیاز به منتقل کردن اطلاعات به حافظه داخلی گوشی و اشغال کردن فضای ذخیره سازی آیفون یا آیپد می توانید به اطلاعات داخل فلش دسترسی داشته باشید. 

با انتخاب گزینه سه نقطه در قسمت سمت راست Browse گزینه‌هایی برای کپی کردن فایل ها، اشتراک‌گذاری، حذف و تغییر نام فایل‌ها می توانید مشاهده کنید. از طریق این گزینه ها می توانید فایل های موردنظر را به آیفون یا آیپد منتقل و آنها را مدیریت کنید.

با استفاده از اپلیکیشن Files می توانید فایل های حافظه خارجی را نیز مدیریت کنید. پوشه جدید بسازید و فایل های موردنظر را به پوشه ساخته شده انتقال دهید. 

نظرات
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)