چگونه مصرف اینترنت سیم کارت را در اندروید مدیریت کنیم؟

چگونه مصرف اینترنت سیم کارت را در اندروید مدیریت کنیم؟
چگونه مصرف اینترنت سیم کارت را در اندروید مدیریت کنیم؟ مدیریت مصرف داده های سیم کارت در اندروید با استفاده از قابلیت اندروید، چگونه حجم استفاده از اینترنت سیم کارت را محدود کنیم

چگونه مصرف اینترنت سیم کارت را در اندروید مدیریت کنیم؟

یکی از دغدغه های کاربران گوشی های موبایل اندروید مصرف بیش از اندازه از حجم اینترنت می باشد. امروزه با گسترش گجت های موبایل کنترل مصرف اینترنت کمی دشوار شده است. ابزاری در گوشی های موبایل اندرویدی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید از استفاده‌ی بیش از حد از داده‌ها جلوگیری کنید و مصرف دیتای گوشی موبایل خود را کنترل کنید.

1- در مرحله اول باید وارد بخش تنظیمات گوشی موبایل و یا تبلت خود شوید.

2- بعد از اینکه وارد بخش تنظیمات شدید کاربران گوشی های موبایل سامسونگ از طریق این آدرس Connections > Data Usage > Mobile Data usage به بخش مدیریت دیتا بروید. به طور کلی باید از بخش تنظیمات وارد تنظیمات استفاده از داده ها شوید.

3- با انتخاب Mobile data usage می توانید فهرست برنامه هایی را که بیشترین مصرف حجم اینترنت را داشته اند را مشاهده کنید.

4- از قسمت Mobile sata usage از قسمت تنظیمات گزینه Data Warning را فعال کنید. با فعال کردن این گزینه می توانید مقدار حجم مشخصی را برای استفاده‌ی برنامه از اینترنت خود در نظر بگیرید و Set یا تنظیم را انتخاب کنید. با انجام این تنظیمات هنگامی که مصرف اینترنت به این مقدار رسید پیغام اخطاری درباره‌‌ی میزان استفاده دریافت می کنید.

5- با فعال کردن گزینه Data Limit یک میزان مشخصی برای محدودیت قطع داده وارد کنید و گزینه Set یا تنظیم را انتخاب کنید.

با انجام این آموزش بدون نصب برنامه می توانید داده های گوشی موبایل خود را مدیریت کنید. البته برنامه و ابزارهای دیگری هم برای مدیریت داده های گوشی موبایل وجود دارد که ما در اینجا با استفاده از امکانات خود گوشی موبایل به شما آموزش داده ایم.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)