آموزش انتقال اطلاعات آیفون به اندروید

ساتل دیجیتال سه شنبه 20 آبان 1399 - 10:24
آموزش انتقال اطلاعات آیفون به اندروید
آموزش انتقال اطلاعات آیفون به اندروید، آموزش انتقال تمامی اطلاعات، فایل ها، یادداشت ها و سایر اطلاعات از گوشی موبایل آیفون به اندروید

آموزش انتقال اطلاعات آیفون به اندروید

اگر شما از کاربران آیفون هستید و به تازگی یک گوشی موبایل اندرویدی خریداری کرده اید احتمالا قصد دارید اطلاعات گوشی خود را به گوشی جدید منتقل کنید. ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم تا چگونه اطلاعات گوشی موبایل ios را به اندروید منتقل کنید.

 انتقال اطلاعات ios به اندروید با استفاده از برنامه گوگل درایو Google Drive 

زمانیکه شما تصمیم می گیرید گوشی موبایل خود تغییر دهید حتما نیاز دارید تا اطلاعات گوشی موبایل قبلی را به گوشی جدید منتقل دهید.نرم افزار گوگل درایو یکی از آسان ترین روش ها برای انتقال اطلاعات از ios به اندروید می باشد. این برنامه برروی سیستم عامل اندروید نصب شده و شما فقط باید برای آیفون این برنامه را دانلود و نصب کنید و وارد حساب گوگل خود شوید.

بعد اتصال به اکانت گوگل برنامه را اجرا کنید و از منوی کناری گزینه ی Backup را انتخاب کنید تا فرآیند بکاپ گیری انجام شود. این محتوا شامل لیست مخاطب ها، اطلاعات برنامه تقویم، تصاویر و ویدئو‌ها می باشد. بعد از انجام بکاپ با گوشی اندرویدی خود وارد گوگل درایو با همان حساب گوگل خود شوید. با این کار تمام اطلاعات شما وارد گوشی جدید شده است.

انتقال فایل های از ios به اندروید با نرم افزار

از طریق گوگل درایو فایل اصلی و ضروری منتقل می شود. اما اگر قصد انتقال اطلاعاتی به غیر از مخاطب ها، اطلاعات برنامه تقویم، تصاویر و ویدئو‌ها را داشتید با نرم افزار Xender می توانید تمام فایل های موردنظر را به آسانی منتقل کنید. این روش نسبت به روش قبلی کمی زمان بر است.

برای شروع باید نرم افزار Xender را در گوشی موبایل خود اجرا کنید و گزینه Receive را انتخاب کنید. صفحه جدیدی باز می شود که باید گزینه Connect Android را انتخاب کنید تا اسکنر کد QR برای شناسایی گوشی موبایل اندروید باز شود. بعد از انجام این مراحل برنامه را در گوشی موبایل اندروید خود اجرا کنید و گزینه Send را انتخاب کنید. در این مرحله کد QR برروی صفحه نمایش نشان داده می شود که می توانید با گوشی موبایل آیفون خود اسکن کنید و هر دو گوشی بهم متصل می شوند.

بعد از انجام مراحل بالا می توانید فایل های مورد نظر خود را جا به جا کنید.

در اینجا آموزش تصویری مراحل بالا را برای درک بهتر قرار داده ایم.

مرحله اول:

مرحله دوم:

مرحله سوم:

مرحله سوم:

نظرات
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)