معرفی نرم افزار مدیریت باتری موبایل AccuBattery

معرفی نرم افزار مدیریت باتری موبایل AccuBattery
معرفی نرم افزار AccuBattery: راهکاری برای مدیریت باتری در گجت های اندرویدی، یک اپلیکیشن رایگان برای تست سلامت و مدیریت باتری در گجت های هوشمند

معرفی نرم افزار AccuBattery

تشخیص خرابی باتری موبایل

جلوگیری از خراب شدن باتری گوشی

نرم افزار تست سالم بودن باتری گوشی اندروید

از کجا متوجه خرابی باتری گوشی شویم؟

در سال های گذشته گوشی های موبایل را هنگامی به شارژ متصل می کردند که میزان شارژ به صفر رسیده بود. اما امروزه به این نتیجه رسیده اند که میزان شارژ گوشی موبایل به 15 درصد رسید به شارژ متصل کنید و هنگامیکه به 80 درصد رسید از شارژ جدا کنید. با این روش شرایطی فراهم می شود تا در سیکل های بیشتری بتوانید باتری گوشی موبایل تان را شارژ کنید.

برنامه AccuBattery برنامه ای است که با آنالیز باتری یکسری اطلاعات در اختیار کاربر قرار می دهد تا بوسیله این اطلاعات بتواند باتری را در شرایط ایده آل نگه داری کند. اپلیکیشن AccuBattery در مقایسه با سایر اپلیکیشن های موجود یکی از کارآمدترین برنامه های آنالیز باتری در اندروید می باشد که حتی از تنظیمات خود سیستم عامل هم دقیق تر می باشد.

این برنامه به غیر از شارژ باتری به میزان ۸۰ درصد که شما می تواند این مقدار را براساس میزان دلخواه تغییر دهید اطلاعات مفیدتری در اختیارتان قرار می دهد. شما با استفاده از این برنامه می توانید تاثیر مقدار شارژ بر دفعات باقی مانده از شارژ باتری را مشاهده کنید. در اینصورت تفاوت شارژ 100 درصد با 80 درصد را کاملا احساس می کنید.

یکی از قابلیت های خوب اپلیکیشن AccuBattery آنالیز دقیق مصرف باتری اپلیکیشن هاست. این بررسی به قدری با دقت انجام می شود که میزان مصرف باتری در هر برنامه را در ساعت به صورت درصدی بر حسب میلی آمپر نمایش می دهد. اطلاعاتی که در این برنامه به نمایش گذاشته می شود هم برای توسعه دهندگان برای بهینه سازی مصرف باتری برنامه ها و هم برای کاربران معمولی مفید می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت AccuBattery این است که، با نمایش سرعت شارژ باتری شما را از ایراد یا سالم بودن آن با خبر می کند. ممکن است گاهی اوقات شارژر شما دچار مشکل شده باشد که برای مطمئن شدن از این مسله بهتر است از یک شارژ دیگر استفاده کنید.

ویژگی دیگر محاسبه زمانی است که گوشی موبایل شما در حالت خواب عمیق می باشد. مصرف باتری در حالت خواب عمیق به حداقل می رسد. با استفاده از اپ AccuBattery می توانید عواملی که مانع ورود گجت به این حالت می شوند را هم شناسایی کنید.

اپلیکیشن AccuBattery در کنار اینکه یک برنامه ی حرفه ای به شمار می آید دارای رابط کاربری و توضیحاتی ساده و قابل فهم می باشد که کاربران معمولی هم می توانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند.

اگر به سلامت باتری گوشی موبایلتان اهمیت می دهید و می خواهید از وضعیت باتری با خبر شوید و اینکه بدانید تا چند سیکل دیگر می توانید آن را شارژ کنید پیشنهاد ما به شما نصب برنامه AccuBattery می باشد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)